PRAGMASOFT

Lean software, agile solutions

Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie

alt
BUSINESS INTELLIGENCE

Analizujemy dane oraz zamieniamy rozproszoną informację w wiedzę, dzięki której Twoja firma osiągnie przewagę konkurencyjną. Pokażemy Ci, co można wywnioskować z danych oraz wskażemy powiązania między nimi. Wszystko to, byś mógł szybciej podejmować trafne decyzje biznesowe.

alt
MACHINE LEARNING

Wykorzystując machine learning tworzymy indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy. Potrafimy odpowiedzieć na zagadnienia, których rozwiązanie dotychczas było bardzo pracochłonne. Dzięki temu podejmowane decyzje biznesowe są oparte na realistycznych prognozach i wnioskach, a konkurencyjność firmy rośnie.

alt
UX DESIGN

Użytkownicy są dla nas najważniejsi. Dbamy o to, aby stworzone przez nas produkty były intuicyjne, a emocje które towarzyszą ich używaniu - pozytywne. Dzięki temu nasze rozwiązania są w stanie wyróżnić się na rynku, zapewniając Twojej firmie przewagę.

Nasze ostatnie osiągnięcie

0%

PREDYKCJA NIEZALICZENIA PRZEDMIOTU

Stworzyliśmy algorytm machine learning, który potrafi przewidzieć szansę niepowodzenia studenta w kursie z 92% prawdopodobieństwem.

Dowiedz się więcej o Pragmasoft

Dowiedz się więcej o Pragmasoft

Jesteśmy zespołem inżynierów, dla których poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań to pasja. Zajmujemy się efektywnym procesem wytwarzania oprogramowania korzystając z metod Agile.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Stale poszukujemy ambitnych i utalentowanych ludzi. Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami, dołącz do nas. Czekamy na Twoje CV.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

alt

Masz pomysł na projekt?

Stwórzmy go razem!

Pragmasoft is turning into

That's one small step for name, one giant leap... Bleh.

We will stick to our core values.
People first, followed by working software that brings value to mankind.

Discover more at Pragmile.com Pragmile