O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem składającym się z programistów, testerów i projektantów UX. Nasza pasja to realizowanie ciekawych projektów związanych z innowacyjnymi systemami informatycznymi. Pracujemy w oparciu o najlepsze praktyki Agile. Naszą misją jest przełożenie potrzeb naszych klientów na technologie i rozwiązania, dostosowane do ich wymagań. Udaje nam się to osiągnąć dzięki wykorzystaniu najlepszych praktyk Agile oraz dzięki współpracy z najbardziej utalentowanymi ludźmi i zespołami.

Nasze doświadczenie

Od wielu lat z sukcesem wdrażamy wraz z naszymi klientami technologie istotne z punktu widzenia współczesnego biznesu. Zrealizowaliśmy wiele projektów z różnych dziedzin, które usprawniły funkcjonowanie zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Średnia liczba lat doświadczenia programisty
7,25 lat
Suma lat doświadczenia wszystkich programistów
124 lat
Średnia liczba lat doświadczenia pracownika
5,25 lat
Suma lat doświadczenia wszystkich pracowników
181 lat
Najlepsze praktyki Agile

Efektem każdego sprintu jest nowa, ulepszona i działająca wersja produktu.

Oczekiwania rynku powodują, że produkty i usługi muszą zostać dostosowane do zmieniających się realiów w jak najkrótszym czasie. To, co było nowością miesiąc temu, aktualnie może być już standardem. W zmianie potrafimy dostrzec szanse, które gwarantują naszym Klientom uzyskanie przewagi i konkurencyjności, a dzięki ich sprawnemu wdrożeniu - także wyprzedzenie konkurencji. Wyszukujemy i wprowadzamy najnowsze praktyki umożliwiające dostarczanie najlepszych rozwiązań, w najszybszy sposób i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

 
 
Największe zalety używania metodologii Agile w wytwarzaniu oprogramowania
BLISKA WSPÓŁPRACA
Dzięki angażowaniu Klienta w każdy etap projektu, współpraca między nim a zespołem jest bardzo ścisła. W efekcie każdy zespół projektowy doskonale rozumie wizję i potrzeby Klienta.
MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA
Praca organizowana w krótkich iteracjach pozwala na bieżąco aktualizować listę priorytetów. Dzięki temu nawet w fazie wdrożenia możliwe jest wprowadzanie zmian w produkcie, który ma w pełni odpowiadać potrzebom użytkowników oraz wizji Klienta.
SKUPIENIE NA CELACH BIZNESOWYCH
Praca w Agile sprawia, że to Klient decyduje o priorytetach w projekcie i wyznacza cele, które mają być spełnione w danej iteracji. Dzięki temu zespół dobrze rozumie, które funkcje są najbardziej cenne z punktu widzenia rozwoju produktu i skupia się na tym, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania.
WYSOKA JAKOŚĆ
Ważną częścią metodologii Agile jest planowanie pracy. Zawsze wyznaczone są główne cele projektu, a szczegółowo planuje się tylko najbliższe iteracje. Dzięki temu zespół może skupić się na jakości wytwarzanego rozwiązania i jego testowaniu.
WYDAJNE CENOWO PODEJŚCIE
Dla naszych Klientów zawsze tworzymy najpierw MVP (ang. minimum viable product). MVP to inaczej produkt, który jest ?minimalnie satysfakcjonujący? - ma niezbędne funkcje i można go wprowadzić na rynek. Dzięki temu bardzo szybko i bez inwestowania dużych sum można zweryfikować trafność pomysłu w rzeczywistości rynkowej.
Metody zapewniania jakości kodu
Aby zapewnić najwyższą jakość kodu, każdy jego fragment jest przeglądany przynajmniej dwukrotnie przy użyciu różnych metod.
% pokrycia kodu testami
0%

80% kodu jest pokryte testami jednostkowymi.

 
0
liczba zmian zatwierdzonych bez przeglądu kodu

Przegląd kodu jest ważną praktyką, pozwalającą zespołowi na tworzenie wysokiej jakości oprogramowania. Dzięki temu dalszy rozwój produktu, wprowadzanie zmian oraz jego utrzymanie jest prostsze.

0
średnia liczba akcji zatwierdzania zmian w kodzie na miesiąc (dokonana przez wszystkie zespoły)

Zatwierdzenie zmian (ang. commit) to moment, kiedy nowe fragmenty kodu są łączone z jego główną częścią. W wyniku tego zmiany zostają wprowadzone do systemu oraz stają się widoczne dla użytkowników.

Zobacz nasze realizacje

Pragmasoft is turning into

That's one small step for name, one giant leap... Bleh.

We will stick to our core values.
People first, followed by working software that brings value to mankind.

Discover more at Pragmile.com Pragmile